MATLAB EXPO 2023

a

MATLAB EXPO

 

 

 

 

 

 

 

Konferencja MATLAB EXPO 2023 

Konferencja MATLAB EXPO 2023 to doskonała okazja dla wszystkich pracujących z tym produktem, lub zainteresowanych jego nabyciem. 

Konferencja to przede wszystkim:

  • Wykłady inżynierów Mathworks tworzących oprogramowanie MATLAB i Simulink, którzy przedstawią swoje doświadczenia z tworzenia i korzystania z tych narzędzi.
  • Najnowsze światowe trendy - szansa na zapoznanie się z nowościami i światowymi trendami. 
  • Możliwość dostosowania programu wydarzenia do swoich potrzeb. Z wielu ścieżek tematycznych każdy użytkownik może zbudować swoją agendę wydarzenia zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami. 

MATLAB EXPO 2023 to dwa dni wartościowych spotkań i prezentacji na temat analizy danych, AI, robotyki i systemów autonomicznych, rozwiązań chmurowych, DevOps, elektryfikacji, modelowania, symulacji i implementacji, łączności bezprzewodowej i radarów. Zaplanowanych jest 50 sesji podzielonych na 8 ścieżek tematycznych. Oprócz wystąpień przygotowanych przez pracowników MathWorks, będą przedstawione prezentacje klientów i partnerów strategicznych firmy.

Prezentację „Verification of Avionics Systems Using Simulink Test and Simulink Real-Time” wygłosi jeden z polskich użytkowników MATLABa - Maciej Stefaniak (Advanced Lead Engineer, Systems Engineering, Avionics - GE Aerospace). Pan Maciej jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem automatycznych systemów testowych z wykorzystaniem narzędzi t.j. Lab VIEW, Test Stand, MATLAB i Simulink.

Podczas konferencji przeprowadzone będą także warsztaty hands-on i pokazy najnowszych rozwiązań. Ze względu na rozbudowaną agendę warto skorzystać z wyszukiwania konkretnych sesji przy pomocy podziału dostępnego w nawigacji, bądź przy użyciu wyszukiwarki na stronie wydarzenia. Aby spersonalizować agendę, należy się zarejestrować. Istnieje możliwość wyświetlenia ścieżek dla różnych stref czasowych, w tym strefy czasu środkowoeuropejskiego. W tym celu należy wybrać z rozwijalnej listy GMT +1:00 Warsaw.

Tegoroczni wystawcy i partnerzy konferencji to: AMD, Beckhoff, Infineon Technologies AG, Microsoft Project AirSim, NXP Semiconductors N.V., NI, Phoenix Contact, Real-Time Innovations (RTI), Siemens oraz Speedgoat.

MATLAB EXPO gromadzi inżynierów, dydaktyków, badaczy i naukowców i jest miejscem, gdzie zaprezentowane zostaną konkretne przykłady, demonstracje i najnowsze funkcje oraz możliwości MATLABa i Simulinka.

Dołącz do ekspertów MathWorks, klientów i partnerów, aby poznać trendy w zakresie technologii bezprzewodowej 6G, radarów i nie tylko. 

Listę 16 propozycji prezentacji z zakresu agendy MATLAB EXPO 2023 wraz ze szczegółowym uzasadnieniem można znaleźć pod adresem: 

PROPOZYCJE PREZENTACJI


MATLAB EXPO 2022 - porzednia edycja

Poprzednia edycja konferencji MATLAB EXPO online odbyła się w dniach 17-18 maja 2022 roku. W wydarzeniu wzięli udział czołowi specjaliści z zakresu oprogramowania naukowo-technicznego z całego świata. Wydarzenie podzielono na kilka bardzo ciekawych ścieżek tematycznych. Najważniejsze z nich to:

  • 5G i wireless 
  • Sztuczna inteligencja w inżynierii
  • Algorytmy i analityka danych
  • Modelowanie i symulacje
  • Kształcenie  

 

Powrót do listy wydarzeń
Konferencje
MATLAB EXPO 2023

Data

10-05-2023 - 11-05-2023

Godzina

00:00

Czas trwania

2 dni

Lokalizacja

online

Pobranie materiałów
Czy chcesz uzyskać dostęp do materiałów?
Zaloguj się aby pobrać materiały
Rejestracja
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.