MATLAB Day w Wojskowej Akademii Technicznej

a
images

Czas trwania: 6h 30 min

Miejsce spotkania: WAT, Sala 019 bud. 36

W dniu 22 maja w Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego odbędą się wykłady i warsztaty organizowane w ramach wydarzenia MATLAB Day. Firma Oprogramowanie Naukowo-Techniczne wraz z uczelnią przygotowała przegląd zagadnień dotyczących wykorzystania oprogramowania MATLAB i Simulink oraz informacje o licencji ogólnouczelnianej.

Wykłady będą dotyczyć dwóch obszarów zastosowania produktów firmy MathWorks: dydaktyki i badań. Zapraszamy wykładowców i studentów, którzy korzystają lub planują użycie oprogramowania MATLAB i Simulink. Rozszerzeniem omawianej tematyki będą warsztaty. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Wykłady

   10.00-11.00

Nauczanie z wykorzystaniem MATLAB Campus-Wide License  
Piotr Rentflejsz, ONT

  11.00-11.10

przerwa

   11.10-12.10

MATLAB i Simulink jako narzędzia w dziedzinie elektromoblilności  

Konrad Grzybowski, ONT

   12.10-12.30

przerwa

Warsztaty

   12.30-16.30

Symulacja jazdy autonomicznego robota z użyciem SLAM

Paweł Siatka, ONT >> rejestracja

   12.30-16.30

MATLAB i Simulink jako narzędzia w dziedzinie elektromoblilności  

Konrad Grzybowski, ONT >> rejestracja

Prosimy o wcześniejszą rejestrację na warsztaty.  


Warsztaty - wymagania sprzętowe i programowe:

1. Własny laptop

2. Przeglądarka (najlepiej Google Chrome)

3. Konto MathWorks i zainstalowana wersja desktopowa oprogramowania firmy MathWorks, wersja R2023a -wymagane są odpowienie narzędzia wskazane na stronach rejestracji. 

Przed warsztatami prosimy o upewnienie się, czy oprogramowanie odpowiednio funkcjonuje na Państwa komputerach oraz czy zostały zainstalowane wszystkie potrzebne toolboxy. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: mktg@ont.com.pl


Prelegenci 

Piotr Rentflejsz pracuje w ONT jako Opiekun Kluczowych Klientów EDU. Na co dzień zajmuje się współpracą z uczelniami wyższymi oraz instytutami badawczymi. Posiada wiedzę z zakresu wykorzystania oprogramowania MATLAB& Simulink w edukacji oraz specjalizuje się w licencjach edukacyjnych- ogólnouczelnianych. Doradza w zakresie wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań inżynierskich i licencjonowania.
>> Kontakt LinkedIn

 

Konrad Grzybowski pracuje jako Młodszy Inżynier Aplikacji w firmie ONT. Jest absolwentem Mechaniki i Budowy Maszyn na Akademii Górniczo-Hutniczej. Od kilku lat wykorzystuje narzędzia firmy MathWorks w szerokim zakresie. Jego głównym obszarem jest modelowanie fizyczne przy użyciu modułu Simscape. Konrad od wielu lat pracuje z klientami m.in. w roli instruktora sportowego. Można zatem powiedzieć, że łączy ze sobą dwa światy: technologii i komunikacji z ludźmi.

 


Paweł Siatka pracuje jako Młodszy Inżynier Aplikacji w firmie ONT. Zajmuje się robotyką i pokrewnymi zagadnieniami w MATLABie. Absolwent Inżynierii Mechatronicznej ze specjalizacją Projektowanie Mechatroniczne na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

 

 

Powrót do listy wydarzeń
Warsztaty
MATLAB Day w Wojskowej Akademii Technicznej

Data

22-05-2023

Godzina

10:00

Czas trwania

1 dzień

Lokalizacja

Warszawa

Pobranie materiałów
Czy chcesz uzyskać dostęp do materiałów?
Zaloguj się aby pobrać materiały
Rejestracja
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.