Simuthon

a
images

Simuthon to stacjonarny hackathon poświęcony modelowaniu i symulacji, skierowany do studentów i pasjonatów najnowszych technologii. Organizatorem wydarzenia jest Oprogramowanie Naukowo - Techniczne sp. z o. o. we współpracy z firmą MathWorks i APTIV.

Zadania konkursowe zostały przygotowane w nawiązaniu do wyzwań branży motoryzacyjnej, w szczególności w obszarze jazdy autonomicznej. Uczestnicy Simuthonu dołączają do zespołu AptivTaxi. W grupach 2-4 osobowych będą mieli za zadanie stworzyć nowoczesne rozwiązanie bazujące na narzędziach MATLAB i Simulink.

Niezbędna jest przynajmniej podstawowa znajomość produktów firmy MathWorks oraz potrzebny będzie własny komputer. Organizatorzy zapewniają niezbędne oprogramowanie, materiały pomocnicze i mentoring. Wszystkie zarejestrowana osoby będą mogły dołączyć do dedykowanego serwera na platformie Discord.

Zapraszamy do udziału!

Rejestracja

 

Podczas wydarzenia przewidziane są ciepłe posiłki, przekąski i napoje. W hotelu czekać będą na uczestników piłkarzyki, konsola do gier i wiele innych atrakcji.

Hackathon rozpocznie się 1 grudnia 2023 r. o godzinie 20:00. Uczestnicy będą mieć 12 godzin na rozwiązanie trzech zadań, które zostaną ogłoszone w dniu wydarzenia. Wydarzenie odbędzie się w formule stacjonarnej w Novotel Krakow City West mieszczącym się przy ulicy Armii Krajowej 11.

Osoby, które nie posiadają własnej drużyny mogą zaznaczyć taką opcję podczas rejestracji i zostaną następnie połączone w zespoły przez organizatorów.

Nagrodami głównymi są vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym morele.net oraz zestawy LEGO Creator Expert. Najlepsi spośród uczestników mają również szansę na otrzymanie oferty stażowej Centrum Technicznego APTIV w Krakowie.

Harmonogram:

Przed wydarzeniem

17.11.2023 - Informacyjne spotkanie on-line
29.11.2023 – Zakończenie rejestracji
01.10-29.11.2023 – Wysyłka potwierdzeń uczestnictwa
29.11.2023 – Udostępnienie zespołom serwera Discord

W trakcie wydarzenia 1-2.12.2023:

18:00 – Rejestracja zarejestrowanych uczestników na wydarzenie
19:50 – Ceremonia otwarcia
19:58 – Ogłoszenie zadań
20:00 – Rozpoczęcie zawodów
02:00 – Ogłoszenie punktacji po połowie zawodów
08:00 – Koniec zawodów
10:00 – Ceremonia zamknięcia i ogłoszenie wyników


Zapraszamy na pierwszą edycję hackathonu organizowanego w ramach konferencji SEMS (Systems Engineering, Modeling and Simulation). Wystarczy trochę wiedzy, umiejętności i świeżego spojrzenia, by zawalczyć o podium w Simuthonie.

Rejestracja: https://simuthon.com/

 

Powrót do listy wydarzeń
Konkursy studenckie
Simuthon

Data

01-12-2023 - 02-12-2023

Godzina

20:00

Czas trwania

12 h

Lokalizacja

Novotel Krakow City West

Pobranie materiałów
Czy chcesz uzyskać dostęp do materiałów?
Zaloguj się aby pobrać materiały
Rejestracja
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.